ЮНИЙ ХЕНДЛЕР
МОЛОДША ГРУПА:
1 МІСЦЕ - СУЛТАН ІЛЛЯ – 11 РОКІВ – ши-тцу
СТАРША ГРУПА:
1 МІСЦЕ - ЛЯХОВЧУК ЮЛІЯ – 15 РОКІВ – австралійська вівчарка
ПЛЕМІННА ПАРА:
1 місце - МОПС - OLEGRIN BAKKARDI LOVE IRMILE & CHANEL GPLDEN PACK вл. КОВАЛЕВА С.
2 місце – ПЕКІНЕС - LOVER DEAN SUN LION & BIMBA MALENKIY LVENOK вл. ГРИНІВ-ГУНДА
3 місце – ДОГ НІМЕЦЬКИЙ - BAZALT BAYRON & PRELESTNAYA LADY вл. ПАВЛЯК Л
ПЛЕМІННА ГРУПА:
1 місце - РОСІЙСЬКИЙ ЧОРНИЙ ТЕР'ЄР вл. ТІМОФЕЄВИ ЛІЛІЯ І ВІКТОРІЯ
КРАЩИЙ ПЛІДНИК:
1 місце - ДЖЕК РАССЕЛ ТЕР'ЄР -
GRAFSTVO KO*LAR VLASTELIN вл. КУЛИК ОКСАНА
КРАЩИЙ БЕБІ:
1 місце - НІМЕЦЬКИЙ БОКСЕР – BEATING HEART VANBOX, Вл. VANZA S
2 місце – ШАР ПЕЙ – GAMBLER IZ DOMA BSS,
Вл. ACHKASOVA N
3 місце – АМЕРИКАНСЬКА АКІТА -
DARK LIGHT MATAGI PRIDE, Вл. KOVALCHUK E
4 місце – РОСІЙСЬКИЙ ЧОРНИЙ ТЕР’ЄР – TAVOLGA Z OZERA RAZLIV,
Вл. TIMOFEEVA V&KOLOMIYTSEVA I
КРАЩЕ ЦУЦЕНЯ:
1 місце - МОПС –ANIMO GRATO CALVIN,
Вл. KOVALEVA S.
2 місце –АВСТРАЛІЙСЬКА ВІВЧАРКА-
СЕВЕНТИ СЕВЕН ЛЕЙДИНГ ДЭ ФЛОК,
Вл. DENEKA N.
3 місце – ШИ ТЦУ – TAROT AD ACTE,
Вл. TETERINA T.
4 місце – ТІБЕТСЬКИЙ МАСТИФ –
DUNKAN TIBETIAN PARADSE, Вл. SHVAB O.
КРАЩИЙ ЮНІОР:
1 місце - МАЛЬТІЙСЬКА БОЛОНКА – ROMANTIC SHOW DIVE LA VITA, Вл. GALUSTYAN L.
2 місце – МЕКСИКАНСЬКИЙ ГОЛИЙ СОБАКА (МІН) – FABULOUS FRIDA MECHTA ZHYZNY, Вл. LYASHENKO V
3 місце – НІМЕЦЬКИЙ ДРААТХАР – VIVAT TOP STYLE STELLA VENANDI, Вл. HODOSKO E.
4 місце - НІМЕЦЬКИЙ БОКСЕР – ATHOR DE RINCOMAR, Вл. DROBOT O.
КРАЩИЙ ВЕТЕРАН:
1 місце - НІМЕЦЬКИЙ БОКСЕР –
FURORE SANVITA, Вл. RYMAR YU.
2 місце – ШАР ПЕЙ –
DRAKULA DLYA BSS ZVYOZDNOE SCHASTYE,
Вл. ACHKASOVA N.
3 місце – КИТАЙСЬКИЙ ЧУБАТИЙ СОБАКА – HAPPY VICTORY EPOCHA, Вл. ZEMLIANSKAJA M.
4 місце – ЧАУ ЧАУ – TEO BALU,
Вл. JANKOVSKA J.
BOG – 1:
1 місце - БОБТЕЙЛ - MACOES BOURBON,
Вл. I MOSKAL
2 місце – ЧЕХОСЛОВЕНСЬКИЙ ВОВЧЕК -
EAST WIND Z MOLU ES, Вл. GRIGORIEVA
3 місце - НІМЕЦЬКА ВІВЧАРКА -
ORLANDO Z AZOVSKOGO BEREGA,
Вл. KOZHUSHKO L.S.
4 місце - БОСЕРОН - ZEUS DAINON,
Вл. SOKOLOV V
BOG – 2:
1 місце - ШАР ПЕЙ -
DRAKULA DLYA BSS ZVYOZDNOE SCHASTYE,
Вл. ACHKASOVA N
2 місце – НІМЕЦЬКИЙ БОКСЕР -
MERAVIGLIOSA SANVITA, Вл. A KIELKIEWICZ
3 місце - КАНЕ-КОРСО -
MUSTANG II IZ DINASTII CHEMPIONOV, Вл. POVAR
4 місце - ДОБЕРМАН -
PETR PERVIJ FROM SPLENDID FAMILY, Вл. KULAGA G
BOG – 3:
1 місце - БУЛЬТЕР'ЄР - NAYA KAIROS PANGOR FAMILY, Вл. GORKUSHA S
2 місце – КЕРН ТЕР'ЄР - NO COPYRIGHT WHO ELSE, Вл. A FLEGLOVA
3 місце - АМЕРИКАНСКИЙ СТАФФОРДШИРСЬКИЙ ТЕР'ЄР - SAGITA LVOV-STAFFORDTOWN,
Вл. CHIKALINA&HYKASIAN M
4 місце - ВЕСТ ХАЙЛЕНД ВАЙТ ТЕР'ЄР - ART WIN DONNA LIZA, Вл. M KALISZEWICZ
BOG – 4:
1 місце - ТАКСА КРОЛЯЧА гладкошерста - ZHEMCUZHINA DVARVEN VILICH,
Вл. TROFIMCHUK O
2 місце – ТАКСА КАРЛИКОВА гладкошерста - BATASH PATRIK, Вл. BYTSKO L
3 місце - ТАКСА КАРЛИКОВА жосткошерста - CASSIUS CLAY LENKIN PARK, Вл. OPALINSKA O
4 місце - ТАКСА КАРЛИКОВА довгошерста - DIKOVINKA IZ LEOPOLISA, Вл. YAVORSKIY I
BOG – 5:
1 місце - АМЕРИКАНСЬКА АКІТА -
COSA NOSTRA PRINCESS BUDUR,
Вл. KOLOMIYTSEVA T
2 місце – МЕКСИКАНСЬКИЙ ГОЛИЙ СОБАКА(МІН) -
FABULOUS FRIDA MECHTA ZHYZNY,
Вл. LYASHENKO V
3 місце – АЛЯСКІНСЬКИЙ МАЛАМУT -
ERIKA NORTHERN SUNRISE, Вл. DYNOVSKA M
4 місце – АКІТА - YUNSHU, Вл. A KALYUZHINA
BOG – 6:
1 місце - БІГЛЬ -
ROYAL PACK UKRAINE EJERRY-STRONG,
Вл. SUKHOVA N
2 місце – РОДЕЗІЙСЬКИЙ РІДЖБЕК -
BASHIRA KWANIA KWANYONI,
Вл. D NETUSILOVA
3 місце – МАЛА БЛАКИТНА ГАСКОНСЬКА ГОНЧА - VELLBASS LE BLEU CARDINALIS,
Вл. A STYRANKA
4 місце - БАСЕТ-ХАУНД - HAMISH DUCCIO DI CASA DAL PINO, Вл. S VIKOVA
BOG – 7:
1 місце - АР’ЄЖСЬКИЙ БРАК -
MELDOR-SETT ORIFLAMME ROYAL,
Вл. R OLSZEWSKA&J BORKOWSKA
2 місце – ІТАЛІЙСЬКИЙ БРАК -
MARIO BELLINI DI ALA D'ORO,
Вл. ANNA MALISZEWSKA
3 місце – НІМЕЦЬКИЙ ДРААТХАР -
VIVAT TOP STYLE STELLA VENANDI, Вл. E HODOSKO
4 місце – ІРЛАНДСЬКИЙ СЕТЕР - GLAMUR DOLLS SPORTING, Вл. MAZURKEVICH O
BOG – 8:
1 місце - ЛАБРАДОР РЕТРИВЕР -
STARLIGHT LAB'S AMERICAN BOY, Вл. POLITYLO G
2 місце – ЗОЛОТИСТИЙ РЕТРИВЕР -
COLD RIVER DE RIA VELA, Вл. N VEREMIY
3 місце - КЛАМБЕР СПАНІЄЛЬ -
BALLU BOY OD BILYCH JELENU, Вл SLECHTA R
4 місце – АНГЛІЙСЬКИЙ КОКЕР СПАНІЄЛЬ - COURTMASTER MUSICMAN, Вл. CHERNICHKO G
BOG – 9:
1 місце - ПУДЕЛЬ ТОЙ - DEL ZARZOSO VOLTAJE, Вл. VYSOTCHENKO S
2 місце – ПЕКІНЕС -
BIMBA MALENKIY LVENOK, Вл. GRINIV U
3 місце МАЛЬТІЙСЬКА БОЛОНКА -
ROMANTIC SHOW BESTSELLER,
Вл. ZAGUDALOVA I
4 місце – БРЮССЕЛЬСЬКИЙ ГРИФОН -
FLAME OF THE FAME EMPORIUM TRIUMPH, Вл. TYSHKO V
BOG – 10:
1 місце - АФГАНСЬКИЙ ХОРТ -
I AM LEGEND ABDURRAHMAN,
Вл. E MOZELUK-ADAMOWSKA
2 місце – ЛЕВРЕТКА -
DESMONDA SUNNYMOON PLACE,
Вл. SMYKOVSKAYA L&MYSHKOVSKAYA M
3 місце – РОСІЙСЬКИЙ ПСОВИЙ ХОРТ - LASKA,
Вл. SKACHKO O
BIS:
1 місце - ПУДЕЛЬ ТОЙ - DEL ZARZOSO VOLTAJE, Вл. VYSOTCHENKO S
2 місце – - БУЛЬТЕР'ЄР - NAYA KAIROS PANGOR FAMILY, Вл. GORKUSHA S
3 місце – ЛАБРАДОР РЕТРИВЕР - STARLIGHT LAB'S AMERICAN BOY, Вл. POLITYLO G
4 місце – ШАР ПЕЙ - DRAKULA DLYA BSS ZVYOZDNOE SCHASTYE, Вл. ACHKASOVA N
Ми раді Вас бачити у нас: вівторок, четвер та субота
з 14:00 по 19:00
за адресою: м. Львів, вул. Мисливська, 27.
тел. :+380676734071, +380677863818, +380934892442
plemcentr.lviv@gmail.com
Файл знаходиться на Google диску, для його завантаження перейдіть за посиланням вище - далі натисніть у правому верхньому кутку "Файл" і оберіть там "Завантажити" - Microsoft Word
Далі відкриваєте завантажений файл, та можете вносити свої дані.
You can do it, too! Sign up for free now at https://www.jimdo.com